Wydziały w Europie

państwo
województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni - Polska  
status uczelni  
Rzeszów, Polska

Kolegium Administracji, Zarządzania i Biznesu

Grupa kierunków: ekonomiczne i administracyjne

Strona www kolegium:

http://www.wspia.eu/uczelnia/kolegia-dydaktyczne/kolegium-administracji-zarzadzania-i-biznesu

Kolegium oferuje studia na kierunku Administracja//Zarządzanie I i II stopnia

Ten nowy kierunek studiów jest interesujący, ponieważ zamierzając studiować "administrację" lub "zarządzanie" - kierunki uniwersalne i wszechstronne nie musisz podejmować decyzji o wyborze jednego z nich w momencie składania dokumentów na studia. Przyjmowany jesteś na pierwszy rok studiów do Kolegium Administracji, Zarządzania i Biznesu.

Te dwa kierunki są do siebie podobne, jednak są inaczej sprofilowane (na "administracji" przeważają przedmioty organizacyjno-prawne, a na "zarządzaniu" przedmioty organizacyjno-ekonomiczne). Pierwszy rok studiów ma charakter ogólny i wprowadzający, przygotowujący Cię do podjęcia decyzji o wyborze kierunku studiów zgodnie z Twoimi zainteresowaniami. Decyzję tę podejmujesz pod koniec I roku.

Administracja w WSPiA to studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne. Kandydaci mają do wyboru różne specjalności m.in. administrację publiczną, administrację bezpieczeństwa wewnętrznego, organizację pracy socjalnej i resocjalizację czy też zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zarządzanie w WSPiA to studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne. Kandydaci mają do wyboru jedną z czterech specjalności: zarządzanie turystyką, zarządzanie w biznesie, zarządzanie finansami, zarządzanie zasobami ludzkimi.

więcej >>>

Polityka Prywatności