województwo
miasto
język
typ uczelni  
status uczelni  

Collegium Da Vinci

Akademia Trzeciego Wieku

Akademia III Wieku ma już swoją wieloletnią tradycję. Jej oferta skierowana jest do osób chcących rozwijać swoje pasje w wieku dojrzałym (nie tylko nieaktywnych zawodowo), które dysponują odrobiną czasu wolnego i chcą posiadać status studenta ATW. Dla Państwa przygotowaliśmy ofertę licznych warsztatów w specjalistycznych sekcjach, wykładów a także atrakcyjną ofertę turystyczną. Zagadnienia obejmują naukę języka obcego na różnych poziomach, rozmaite wydarzenia kulturalno-artystyczne oraz zajęcia turystyczno-rekreacyjno-ruchowe. Bogata, obejmująca różne dziedziny nauki oferta Akademii III Wieku jest doskonałą okazją do pogłębiania i zdobywania nowej wiedzy, a nasi studenci uczestnicząc w zajęciach nawiązują jednocześnie nowe przyjaźnie i rozwijają kontakty towarzyskie.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

Kino ARS i Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na nowy cykl filmowy przygotowany z myślą o seniorach – Kino Trzeciego Wieku. W co drugi poniedziałek, o godz. 10.00 będą odbywać się spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.
Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej rozpoczyna 12. rok działalności. Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli władz uczelni odbędzie się 3 października o godz. 13:15, w audytorium im. A Sołtana (ul. Żeromskiego 116).
O seniorach, ich potrzebach i przeciwdziałaniu wykluczeniu będą rozmawiać uczestnicy II Dni Gerontologii – Wrocław 2017, które w stolicy Dolnego Śląska odbędą się w październiku tego roku. W programie m.in. forum tematyczne, konferencja naukowa, wizyty studyjne. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają seniorów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką późnej dorosłości.
Polityka Prywatności