Collegium Da Vinci

Akademia Trzeciego Wieku

Akademia III Wieku ma już swoją wieloletnią tradycję. Jej oferta skierowana jest do osób chcących rozwijać swoje pasje w wieku dojrzałym (nie tylko nieaktywnych zawodowo), które dysponują odrobiną czasu wolnego i chcą posiadać status studenta ATW. Dla Państwa przygotowaliśmy ofertę licznych warsztatów w specjalistycznych sekcjach, wykładów a także atrakcyjną ofertę turystyczną. Zagadnienia obejmują naukę języka obcego na różnych poziomach, rozmaite wydarzenia kulturalno-artystyczne oraz zajęcia turystyczno-rekreacyjno-ruchowe. Bogata, obejmująca różne dziedziny nauki oferta Akademii III Wieku jest doskonałą okazją do pogłębiania i zdobywania nowej wiedzy, a nasi studenci uczestnicząc w zajęciach nawiązują jednocześnie nowe przyjaźnie i rozwijają kontakty towarzyskie.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

Kino ARS i Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na nowy cykl filmowy przygotowany z myślą o seniorach – Kino Trzeciego Wieku. W co drugi poniedziałek, o godz. 10.00 będą odbywać się spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.
Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej rozpoczyna 12. rok działalności. Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli władz uczelni odbędzie się 3 października o godz. 13:15, w audytorium im. A Sołtana (ul. Żeromskiego 116).
O seniorach, ich potrzebach i przeciwdziałaniu wykluczeniu będą rozmawiać uczestnicy II Dni Gerontologii – Wrocław 2017, które w stolicy Dolnego Śląska odbędą się w październiku tego roku. W programie m.in. forum tematyczne, konferencja naukowa, wizyty studyjne. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają seniorów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką późnej dorosłości.
Polityka Prywatności