Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

Uniwersytety Trzeciego Wieku

województwo
miasto
język
typ uczelni  
status uczelni  

Uniwersytet w Białymstoku

Studia 40+

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Czy studentem można być tylko w wieku 20-30 lat? Nie. Okazuje się, że studentem można dziś być niemalże w każdym wieku. Jeśli jesteś już emerytem lub po prostu pracujesz zawodowo, a nie miałeś za młodu czasu czy możliwości, aby studiować teraz masz na to szansę. Taką szansę dają uniwersytety trzeciego wieku. To specjalne uczelnie nastawione na kształcenie i dokształcanie ludzi starszych, którzy interesują się różnymi dziedzinami nauki.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

Kino ARS i Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na nowy cykl filmowy przygotowany z myślą o seniorach – Kino Trzeciego Wieku. W co drugi poniedziałek, o godz. 10.00 będą odbywać się spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.
Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej rozpoczyna 12. rok działalności. Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli władz uczelni odbędzie się 3 października o godz. 13:15, w audytorium im. A Sołtana (ul. Żeromskiego 116).
O seniorach, ich potrzebach i przeciwdziałaniu wykluczeniu będą rozmawiać uczestnicy II Dni Gerontologii – Wrocław 2017, które w stolicy Dolnego Śląska odbędą się w październiku tego roku. W programie m.in. forum tematyczne, konferencja naukowa, wizyty studyjne. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają seniorów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką późnej dorosłości.

Studia w Polsce

Polityka Prywatności