Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku

Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku (UATW), działający przy Wydziale Edukacji Artystycznej, zaprasza Seniorów i Seniorki na nowy cykl zajęć, który rozpocznie się w październiku 2017 roku. Tutaj będziecie Państwo mogli pogłębiać kontakt z kulturą oraz doskonalić swoje umiejętności artystyczne. Zajęcia w UATW są dobrym sposobem wykorzystania wolnego czasu, służą rozwojowi Waszych zainteresowań artystycznych oraz aktywizacji społecznej.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

Kino ARS i Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na nowy cykl filmowy przygotowany z myślą o seniorach – Kino Trzeciego Wieku. W co drugi poniedziałek, o godz. 10.00 będą odbywać się spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.
Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej rozpoczyna 12. rok działalności. Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli władz uczelni odbędzie się 3 października o godz. 13:15, w audytorium im. A Sołtana (ul. Żeromskiego 116).
O seniorach, ich potrzebach i przeciwdziałaniu wykluczeniu będą rozmawiać uczestnicy II Dni Gerontologii – Wrocław 2017, które w stolicy Dolnego Śląska odbędą się w październiku tego roku. W programie m.in. forum tematyczne, konferencja naukowa, wizyty studyjne. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają seniorów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką późnej dorosłości.
Polityka Prywatności