Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

Uniwersytety Trzeciego Wieku

województwo
miasto
język
typ uczelni  
status uczelni  

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

Uniwersytet Międzypokoleniowy Omega

Uniwersytet Międzypokoleniowy "Omega" to projekt adresowany do osób w różnym wieku i z różnych środowisk. W inicjatywę KPSW aktywnie włączyli się przedstawiciele różnych grup i stowarzyszeń. Wszyscy sprzymierzeńcy tworzą projekt, w którym będą samodzielnie organizować merytorycznie zjazdy, imprezy towarzyszące, w tym medialne czy promocyjne. Uniwersytet Międzypokoleniowy "Omega" to pierwsza propozycja liderstwa społecznego i tutoringu kulturowego środowiska i grupy społeczne, przygotowana dla i przez osoby reprezentujące różne pokolenia.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

Kino ARS i Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na nowy cykl filmowy przygotowany z myślą o seniorach – Kino Trzeciego Wieku. W co drugi poniedziałek, o godz. 10.00 będą odbywać się spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.
Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej rozpoczyna 12. rok działalności. Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli władz uczelni odbędzie się 3 października o godz. 13:15, w audytorium im. A Sołtana (ul. Żeromskiego 116).
O seniorach, ich potrzebach i przeciwdziałaniu wykluczeniu będą rozmawiać uczestnicy II Dni Gerontologii – Wrocław 2017, które w stolicy Dolnego Śląska odbędą się w październiku tego roku. W programie m.in. forum tematyczne, konferencja naukowa, wizyty studyjne. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają seniorów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką późnej dorosłości.

Studia w Polsce
agh_pl_220_300.jpg
Polityka Prywatności