Kursy na uczelniach

województwo
miasto
grupa kierunków
typ uczelni  
status uczelni  
Kraków, Polska

Lider zespołu - szkolenie z wykorzystaniem gry symulacyjnej

Język wykładowy: polski
Gry
Gry (ang. Games) – amerykański dreszczowiec psychologiczny z 1967 roku, w reżyserii Curtisa Harringtona
Lider
lider – pojęcie z zakresu psychologii
Lider
Będziemy pakować szpilki w dupsko czerwonego totalitaryzmu, chłopie, i tak właśnie zaistniejemy, to jedyna droga. Gazetek patriotycznych w Polonii jest mnóstwo. Wychodzą wszędzie, w Kanadzie, w Australii, w Stanach i tutaj, a różnią się tylko papierem, krojem czcionki i grafiką łamów. Wszędzie to samo solenne dopierniczanie komuchom, przypominanie Katynia i Gułagu, wyliczanie stalinowskich czystek, wskazywanie leninowskiego wagonu zaplombowanego przez Niemców, piętnowanie ubecji torturującej akowców, identyczna mantra co tydzień, chór! My się musimy wyłamać z tego chóru, przejawić oryginalność.
Postać: Denis Dut
Lider
Władimir Putin był fanem internetu odkąd ten rewolucyjny dla ludzkości wynalazek (najbardziej rewolucyjny, obok pigułki antykoncepcyjnej, wynalazek XX wieku) upowszechnił się wśród miłujących pokój ludów całego świata. Miał tu zresztą pewne osiągnięcia dużej klasy. Kiedy tyrał jako oficer niemieckiej placówki KGB (lata 80-e wieku XX), hakerzy włamali się do serwerów Departamentu Obrony USA i skradli militarne tajemnice Pentagonu. Śledztwo wykazało, że złodziejami byli niemieccy hakerzy uruchomieni przez KGB. Z kolei w roku 1999, kiedy Władimir Putin pełnił bojową funkcję szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa (następczyni KGB), zaatakowane zostały rządowe serwery Stanów Zjednoczonych. Śledztwo wykazało, że bandytami, którzy skradli m.in. dane amerykańskich systemów naprowadzania rakiet, byli hakerzy rosyjscy, i że atak przeprowadzono ze stolicy wrogiego kraju, Moskwy. Nie udało się wszakże dowieść, iż FSB maczała palce w tym przedsięwzięciu.
Źródło: s. 120-121.
Lider
W krajach muzułmańskich za kradzież amputuje się łapska, to jedyny skuteczny sposób. Szkoda, że u nas się tego nie robi.
Postać: Mariusz Bochenek
Polityka Prywatności