Kursy na uczelniach

województwo
miasto
grupa kierunków
typ uczelni  
status uczelni  
Lublin, Polska

Kurs językowy - język angielski

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: języki
Strona www: wspa.pl/kursy/
Niekonwencjonalne, nowoczesne kursy językowe oparte o metody Embassy Summer School.
  • Przełam z nami barierę językową
  • Bądź gotowy do zdobycia certyfikatu TOEIC uznawanego w 120 krajach
  • Przygotuj się do wyjazdu w ramach programu Erasmus
  • Wykorzystuj język angielski w praktyce
  • Poznaj nasze praktyczne podejście do zdobywania wiedzy
  • Pozwól nam dostosować zajęcia do Twoich predyspozycji

Kursy językowe w Grupie Szkoleniowej WSPA koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji mówienia, niezbędnej w wielu sytuacjach życiowych. Nasze zajęcia nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na podręczniku, uczestnicy uczą się w sposób aktywny, dzięki czemu nabywają konkretne umiejętności, a przy tym pozbywają się tzw. "bariery językowej". Uczą się przy tym otwartości i swobodnego nawiązywania relacji w języku angielskim.

Dodatkowo kursy przygotowują do egzaminu TOEIC- uzyskany certyfikat spełnia światowe standardy oceny kompetencji językowych.

więcej >>>
język angielski
Język angielski, angielszczyzna (ang. English language /'ɪŋglɪʃ 'læŋgwɪʤ/, English) – język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich powszechnie używany w Wielkiej Brytanii, jej terytoriach zależnych oraz w wielu byłych koloniach i dominiach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.
język angielski
Chodziłoby o zawarcie układu między Francją, Anglją i Stanami Zjednoczonemi, układu nie politycznego ani handlowego, tylko językowego, na mocy którego francuski i angielski byłyby odtąd w nauczaniu tych trzech państw urzędowo sprzymierzonemi. Angielskiego uczonoby obowiązkowo we Francji, a francuskiego w Anglji i w Stanach Ameryki północnej, i to nietylko w uniwersytetach i średnich zakładach, ale także w pewnych szkołach elementarnych wielkich miast. Skutki takiego układu dałyby się wnet odczuć, bo oba języki, uczynione w ten sposób środkiem obcowania 180 miljonów ludzi, zyskałyby za jednym zamachem rodzaj przewagi.
Autor: Michel Bréal
język angielski
Zmobilizował język angielski i wysłał go na bitwę.
Autor: Edward R. Murrow
język angielski
Wszędzie angielski jest językiem filmu. Ja pochodzę z Maroko, a moi rodzice byli Hiszpanami. Bardzo się cieszę, że znam wiele kultur. Kiedy umrę, będę bardzo szczęśliwy, że udało mi się tyle poznać i mówić tyloma językami. Oczywiście język angielski pozwala filmowi podróżować. We Francji mamy bardzo silną tradycję filmową i telewizyjną. Francuzi potrzebują filmów i wiesz, najciekawsze jest to, że inwestowanie w filmy jest bardziej opłacalne niż inwestowanie w budynki, więc wciąż robią filmy.
Autor: Jean Reno
Polityka Prywatności