Kursy na uczelniach

województwo
miasto
grupa kierunków
typ uczelni  
status uczelni  
Lublin, Polska

Kurs językowy - język niemiecki

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: języki
Strona www: wspa.pl/kursy/
Kursy językowe w Szkole Językowej WSPA różnią się od standardowych form nauczania stosowanych w szkołach. W trakcie zajęć nie tylko pomożemy Ci uaktywnić obszary pasywne z nabytej już wiedzy, ale położymy szczególny nacisk na przełamanie bariery językowej.

Po naszych kursach, dyskomfort związany z koniecznością rozmowy w obcym języku opuści Cię raz na zawsze. Czym odróżniamy się od innych?

Kursy językowe w naszej szkole koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji mówienia, niezbędnej w wielu sytuacjach życiowych. Nasze zajęcia nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na podręczniku, uczestnicy uczą się w sposób aktywny, dzięki czemu nabywają konkretne umiejętności, a przy tym pozbywają się tzw. "bariery językowej". Uczą się przy tym otwartości i swobodnego nawiązywania relacji w języku niemieckim.

więcej >>>
Język niemiecki
Język niemiecki (niem. deutsche Sprache, Deutsch /dɔʏ̯t͡ʃ/) – język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. W rzeczywistości stanowi on grupę kilku języków zachodniogermańskich, które często są określane jako języki niemieckie; standardowy język niemiecki (Standard Hochdeutsch) oparty jest na Biblii Marcina Lutra, która z kolei opiera się na języku mówionym w Górnej Saksonii i Turyngii.
Język niemiecki
Lecz jak czułbyś się w tym domu czystym, oczywistym,
Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku?
Autor: Andrzej Rosiewicz, piosenka Najwięcej witaminy
Język niemiecki
Ta muzyka jest po niemiecku. Nie zrozumie jej pan.
The music is in German. You would not understand it. (ang.)
Polityka Prywatności