Poznań, Polska

Collegium Da Vinci

Typ uczelni: wieloprofilowe szkoły wyższe
Status: niepubliczne

I stopnia licencjackie
Studia
sta­cjo­nar­ne
nie­sta­cjo­nar­ne
Creative ManagementStudia w języku angielskim
Design the Products of the FutureStudia w języku angielskim
Service Design ManagementStudia w języku angielskim
Analiza biznesowa i Data Science
Analiza biznesowa
Uczenie maszynowe
Biznes Manager
Employer branding
Office management
Procesy operacyjne
E-commerce
E-commerce management
Zarządzanie e-sklepem
Game Development
Grafika gier
Programowanie gier
Projektowanie gier
Grafika
Animacja i grafika interaktywna
Grafika wydawniczo-reklamowa
Kreatywna produkcja filmowa
Produkcja filmowa
Produkcja kreatywna
Mediaworking
Social media influence
Social media management
Zarządzanie kreatywne
Projektowanie produktów przyszłości
Service design
Zarządzanie w IT
IT product management
IT project management

I stopnia inżynierskie
Studia
sta­cjo­nar­ne
nie­sta­cjo­nar­ne
Information TechnologyStudia w języku angielskim
Cloud EngineeringStudia w języku angielskim
Computer NetworkStudia w języku angielskim
Web and Mobile ApplicationsStudia w języku angielskim
Informatyka
Aplikacje Internetowe i Mobilne
Cloud engineering
Sieci komputerowe

II stopnia magisterskie
Studia
sta­cjo­nar­ne
nie­sta­cjo­nar­ne
Informatyka
Cyberbezpieczeństwo
Sztuczna inteligencja
Marketing internetowy
E-commerce manager
Zarządzanie kreatywne
Design management
UX design

Studia podyplomowewięcej »
Akademia Programowania w PythonieStudia online
Arteterapia z elementami psychoterapii
Badania UX Studia online
Big Data – Analytics & SocietyStudia online
ESG Management
Executive Master of Business Administration
Fotografia
Frontend DeveloperStudia online
Grafika projektowa
HR Business Partner
Nowy marketing
Pentester - tester bezpieczeństwa
Product & Brand Management
Prognozowanie i implementacja trendów
Zarządzanie hybrydowe
Zarządzanie projektami
Zarządzanie transformacją cyfrową

MBAwięcej »
Executive Master of Business Administration

Biura Karierwięcej »
Centrum Praktyczności

O uczelni

Collegium Da Vinci to uczelnia tworząca innowacyjne programy edukacyjne we współpracy z pracodawcami, uwzględniając globalne trendy gospodarcze i potrzeby rynku pracy. Jej absolwenci odnoszą sukcesy zawodowe, odnajdując pracę odpowiadającą ich zainteresowaniom i wykształceniu. Uczelnia ta ma bogatą historię na niepublicznym rynku edukacyjnym w Wielkopolsce, działając na nim z sukcesami przez ponad 27 lat.

W ofercie uczelni znajduje się 12 kierunków studiów pierwszego stopnia oraz 3 kierunki studiów drugiego stopnia, realizowane w trybach stacjonarnym, zaocznym oraz online. Specjalizuje się w obszarach zarządzania, mediów kreatywnych, informatyki oraz analizy danych. Studenci pierwszego stopnia mają możliwość nauki w języku angielskim.

Collegium Da Vinci proponuje również studia podyplomowe w dziedzinach IT, zarządzania, marketingu, technologii oraz sztuk artystycznych.

Atuty Collegium Da Vinci

  • Model kształcenia – innowacyjny model kształcenia, umożliwiający elastyczne kształtowanie własnej edukacji. Oprócz modułów podstawowych programu studiów, studenci mają możliwość samodzielnego wyboru modułów z obszarów, które ich interesują.

  • Międzynarodowość – uczelnia promuje wymianę doświadczeń w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku. Studenci mają szansę skorzystać z programu wymiany akademickiej w ramach ERASMUS+.

  • Współpraca z biznesem – dzięki partnerstwu z przedsiębiorstwami, uczelnia zapewnia wsparcie w znalezieniu praktyk studenckich oraz pracy po ukończeniu studiów. Partnerzy biznesowi mają wkład w rozwijanie programów nauczania.

  • Infrastruktura – uczelnia dysponuje 14 nowocześnie wyposażonymi salami komputerowymi, pracownią gier i mediów interaktywnych, oraz pracownią sieciową. Studenci mają dostęp do infrastruktury sportowej z czterema kortami do squasha, sali fitness, siłowni, biblioteki, strefy studenta, parkingu, baru z kawiarnią i sali jadalnianej.

  • Wsparcie dla studentów z niepełnosprawnościami – oprócz udogodnień architektonicznych, uczelnia zapewnia wsparcie w postaci asystentów dydaktycznych/osobistych, tłumaczy języka migowego, dostosowuje indywidualny tryb nauki oraz udostępnia specjalistyczny sprzęt/oprogramowanie.

  • Stypendia – uczelnia oferuje różnorodne stypendia, w tym stypendium Rektora dla najlepszych studentów, stypendia dla osób z niepełnosprawnościami, socjalne oraz stypendium Ministra Edukacji i Nauki.

  • Koła naukowe – w Collegium Da Vinci istnieje kilka kół naukowych.

  • Tutoring – program wspierania rozwoju studentów zakłada pracę w niewielkich grupach oraz indywidualne spotkania z tutorami. Studenci pierwszego roku przeprowadzają badanie Gallupa (Clifton StrengthsFinder®) oraz test Insightful Profiler™.

  • Anioł CDV – uczelnia zapewnia spotkania z opiekunem studenta, który przedstawia uczelnię i odpowiada na pytania.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacji na studia w Collegium Da Vinci rozpoczyna się od założenia konta w systemie rekrutacyjnym, podania niezbędnych danych i zawarcia umowy elektronicznej.

Kandydaci starający się o miejsce na studiach I stopnia muszą dostarczyć do biura rekrutacji swoje świadectwa dojrzałości, podczas gdy kandydaci na studia II stopnia muszą dostarczyć dyplomy ukończenia studiów I stopnia w formie papierowej.

Decyzja o przyjęciu na studia I i II stopnia opiera się na kolejności zgłoszeń, jednakże istnieją wyjątki w przypadku kierunków: Grafika, Game Development oraz Informatyka II stopnia, gdzie decydujący jest wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Uczelnia umożliwia tegorocznym maturzystom zarezerwowanie miejsca na studiach jeszcze przed uzyskaniem świadectwa maturalnego. Ponadto, kandydaci na studia II stopnia, którzy nie posiadają jeszcze dyplomów, mają możliwość zapisania się na studia jako wolni słuchacze.

Proces rekrutacji na studia podyplomowe odbywa się w całości online, a o decyzji przyjęcia decyduje kolejność składania dokumentów, z wyłączeniem kierunku EMBA.

Pytania związane z procesem rekrutacji można kierować do biura rekrutacji Collegium Da Vinci: https://cdv.pl/kontakt/rekrutacja-informacje/.

Strona www uczelni:
www.cdv.pl

Mapa

« powrót - Uczelnie
Polityka Prywatności