Rzeszów, Polska

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Typ uczelni: ekonomiczne
Status: niepubliczne

Szkoła doktorska (dyscypliny)więcej »
Ekonomia i Finanse
Nauki medyczne
Nauki o komunikacji społecznej i mediach

Studia podyplomowewięcej »
Administracja publiczna z elementami e-administracji
Analityk biznesowy systemów informatycznych
Analityka biznesowa dla menedżerów
Architektura wnętrz i design
Asystent medyczny
Behawiorystyka zwierząt
Bezpieczeństwo zdrowotne
BHP – Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
Big Data – technologie analizy danych
Coaching i NLP
Cyberbezpieczeństwo systemów informatycznych
Doradca podatkowy
Finanse, rachunkowość zarządcza i controlling
Grafika komputerowa
Handel zagraniczny i negocjacje
Inżynieria oprogramowania
Kadry i płace
Lean Management
Makijaż permanantny
Marketing internetowy
Mediacje i negocjacje z elementami psychologii
Menedżer e-commerce
Menedżer ekonomii społecznej
Menedżer ESG
Menedżer logistyki
Menedżer transformacji cyfrowej
Monitorowanie i koordynacja badań klinicznych
Podyplomowe studia menedżerskie
Psychodietetyka
Rachunkowość
Social Media Marketing
Systemy i sieci komputerowe
Szacowanie nieruchomości
Tester oprogramowania
Transport i spedycja
User Experience
Zarządzanie cyberbezpieczeństwem
Zarządzanie energią
Zarządzanie i dowodzenie w strukturach bezpieczeństwa państwa
Zarządzanie jakością procesów produkcyjnych
Zarządzanie jakością w branży automotive
Zarządzanie ochroną informacji niejawnych i danych osobowych
Zarządzanie oświatą – menedżer oświaty
Zarządzanie projektami
Zarządzanie projektami IT
Zarządzanie sprzedażą i marketingiem
Zarządzanie w lotnictwie
Zarządzanie w ochronie zdrowia
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Zintegrowane systemy zarządzania SAP S/4HANA

MBAwięcej »
MBA – Master of Business Administration
MBA w ochronie zdrowia

logo_WSIiZ_w_Rzeszowie_kszta__cimy_praktycznie.jpg

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej. Kształci 7,500 studentów, w tym ok. 2000 obcokrajowców. Według najnowszych rankingów szkół wyższych WSIiZ jest najlepszą niepubliczną uczelnią na Podkarpaciu.

Uczelnia oferuje ciekawe systemy stypendialne, np. Stypendium od początku studiów, czy różnej maści stypendia, dzięki którym studenci mogą się uczyć za darmo, a nawet otrzymywać pieniądze dwu i trzykrotnie przewyższające wysokość czesnego. Aby te stypendia otrzymywać, oprócz wysokiej średniej, należy angażować się w życie uczelni. Ale dzięki temu można rozwijać swoje zdolności i talenty. W WSIiZ działa ponad 20 kół naukowych. Jest też Akademicki Związek Sportowy oraz Chór. Jest rafioeter.fm, w którym także mogą kształcić swoje dziennikarskie umiejętności. Dzięki temu wszystkiemu studenci mogą się realizować i spełniać marzenia. To wszystko, w połączeniu z wysokim poziomem nauczania sprawia, że stale rośnie prestiż uczelni.

10 powodów dla których warto wybrać WSIiZ


Kształcenie praktyczne

Studia to nie tylko teoria, lecz także i praktyka. W naszych 84 specjalistycznych laboratoriach będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności oraz zdobyć unikatową wiedzę praktyczną z zakresu wybranego przez Ciebie kierunku studiów. Dzięki temu już w momencie uzyskania dyplomu będziesz posiadał tak cenione dzisiaj przez pracodawców doświadczenie, które stanie się dla Ciebie znakomitą przepustką do kariery.

Wszechstronność i elastyczność

Od samego początku istnienia jesteśmy uczelnią nowoczesną i dynamiczną. Śledzimy trendy, słuchamy ekspertów. Kształcimy wszechstronnie, elastycznie i skutecznie. Współpracuje z nami wiele firm i instytucji, dlatego nasze kierunki

studiów są dostosowane do rynku pracy, co sprawia, że po ukończeniu studiów nie będziesz musiał martwić się o zawodową przyszłość.

Poszukiwane specjalności

Oferowane przez nas specjalności to klucz do współczesnego rynku pracy. Ich realizację powierzyliśmy specjalnie dobranej kadrze, która nie tylko zapewni Ci świetne przygotowanie teoretyczne, lecz także pomoże zdobyć umiejętności praktyczne. Śledzimy lokalne i globalne trendy, dlatego nasze specjalności są dostosowane zarówno do realnych oczekiwań samych studentów, jak i pracodawców.

Uczelnia przyjazna studentom

Dobre samopoczucie studentów sprzyja nauce. WSIiZ korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które sprawią, że studiowanie na naszej uczelni stanie się dla Ciebie przyjemnością. Bezpłatne Wi-Fi, e-maile, czaty czy elektroniczna legitymacja to codzienność naszych studentów, którzy są tak zadowoleni ze swojego wyboru, że aż 75% z nich poleca nas swoim znajomym.

Międzynarodowość

Studiując we WSIiZ, każdego dnia będziesz mógł spotykać się z rówieśnikami z innych krajów (studiuje u nas blisko 2000 studentów z 23 państw) oraz z wykładowcami z zagranicy. Zyskasz umiejętność poruszania się w wielonarodowym i wielokulturowym środowisku. Możesz też studiować za granicą w ramach programu Erasmus+. A po studiach stać się pełnoprawnym uczestnikiem globalnego rynku - np. jako pracownik międzynarodowego giganta.

Nowoczesność i dynamika

Nasz kampus w Kielnarowej to jedno z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych w Polsce, gdzie wdrażamy innowacyjne sposoby nauczania. Nasi wykładowcy zachęcają studentów do twórczego i analitycznego myślenia, tak by w przyszłości mogli zmierzyć się z problemami współczesnego świata. Pomagają im w tym specjalnie opracowane programy studiów oraz nowoczesna infrastruktura. Także oferta aktywności dodatkowych, dopasowana do Twoich zainteresowań, jest odpowiedzią na wyzwania otaczającej nas rzeczywistości.

Jakość

Studiując we WSIiZ, będziesz miał możliwość uzyskania uznawanych na świecie certyfikatów, m.in. językowych czy informatycznych. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze masz pewność, że kompetentni ludzie przekażą Ci rzetelną wiedzę, która w przyszłości otworzy Ci drzwi do kariery. Nasi studenci już w czasie studiów zdobywają nagrody i wyróżnienia zarówno w Polsce, jak i zagranicą, a jako absolwenci często pracują u najlepszych w swojej branży. Rozwijanie potencjału Wiemy, jak dostrzec Twoje talenty, mamy odpowiednio przygotowaną kadrę i infrastrukturę, aby pomóc Ci je rozwinąć. Wspieramy inicjatywy naukowe, biznesowe i artystyczne naszych studentów. Obserwujemy, analizujemy i pomagamy wydobyć to, co najlepsze. Dzięki nam poznasz swoje mocne strony - doprecyzujesz posiadane atuty i rozwiniesz swój potencjał.

Wartościowi ludzie

Wierzymy, że o sile uczelni decyduje przede wszystkim jej społeczność, dlatego zatrudniamy i zapraszamy do współpracy z nami ludzi, od których możesz się wiele nauczyć. Oprócz doświadczonych praktyków z danej dziedziny we WSIiZ spotkasz również znanych artystów czy naukowców z czołowych uniwersytetów świata. Dbamy o to, aby przekazywana wiedza miała szeroki zakres i była maksymalnie dopasowana nie tylko do potrzeb rynku pracy, lecz także wszystkim do zainteresowań studentów.

Kompleksowe przygotowanie do przyszłości

Twoja przyszłość naprawdę leży nam na sercu, bo osiągnięcia naszych absolwentów są naszą najlepszą wizytówką. Chcemy, abyś odniósł sukces. Badamy rynek i obserwujemy rzeczywistość, by dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia - dzięki temu możemy przekazać Ci wiedzę umożliwiającą dobry start w przyszłość i realizację kariery zawodowej, o której zawsze marzyłeś.

Kadra WSIiZ

Właściwy dobór kadry naukowo-dydaktycznej jest jednym z filarów sukcesu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Choć nowoczesne technologie informatyczne i infrastruktura znaczą wiele, ostatecznie to ludzie decydują o poziomie nauczania. Tylko najlepsi potrafią tworzyć autorskie programy nauczania, dzięki którym nasi studenci zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Tylko tacy wykładowcy potrafią stworzyć środowisko, w którym studenci będą chcieli się rozwijać i pokochają naukę. Do grona wykładowców stale dołączają kolejne znane i wybitne postacie świata nauki.

Strona www uczelni:
wsiz.rzeszow.pl

Mapa


Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności